Támogatóink

hotel

tintacentrum

Vidékbajnokság Nagyatádon – Pécsi RGSE első helyekkel

Egyesületünk számára talán a legfontosabb tavaszi versenyt, a Vidékbajnokságot ezúttal Nagyatádon rendezték. Ezen a Pécsi RGSE 47 versenyzője indult.

A lányoknak nehéz versenyben kellett megküzdeniük a Pest megyei, budapesti egyesületek kiváló tornászaival. A jó felkészülésnek köszönhetően összesen 40 versenyzőnk jutott tovább az őszi Magyar Bajnokság döntőjébe. 2013-as évben Vidékbajnok lett: Lovász Luca, Ákoshegyi Eszter, Hesz Dominika. Fülöp Dorina, Peti Viktória, Lovász Lili, Obernig Petra, Fülöp Hanna, Honti Karolina állhattak a dobogó valamelyik fokán.
Csapataink közül a Gyermek 3, Serdülő kategóriában vidékbajnokok lettünk, Gyermek 1-es és Junior „B” csapatunk második, Serdülő „B” csapat harmadik lett.
Gratulálunk a Pécsi RGSE versenyzőinek, és az edzőknek (Ekaterina Dologa, Mórocz Dorottya, Rab Virág Júlia, Stickel Franciska, Megyeri Hajnalka) a nagyszerű eredményekhez!