PÉCS CUP INTERNATIONAL TOURNAMENT

pecscup2019 sep 278x391 
20-22. Sep 2019.

Támogatóink

hotel

tintacentrum logo

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő logo


sosz logo

miniszterelnokseg logo

Edzőtábor Ljubov LomakinávalJúlius 30-tól augusztus 10-ig egyesületünknél dolgozott Ljubov Lomakina, a híres orosz koreográfus. A budapesti TUS rg klubbal együtt tartottunk edzőtábort, melyen ukrán, orosz és egyiptomi tornászok is részt vettek.

Az edzéseken egyesületünk 18 versenyzője vett részt. A naponta 8 órás edzéseken már a jövő évi új szabályok szerinti elemeket gyakorolták a lányok, és különleges szertechnikákat is tanulhattak. Mindenki büszke lehet arra, hogy a rendkívül nehéz, fárasztó edzéseket végig csinálta. Jövőre reményeink szerint nagyobb szabású, nemzetközi tábort fogunk szervezni. Talán nem is olyan sokára ismét találkozunk.
Ezúton is köszönjük a két Ljubának és Katyanak a sok türelmet, és a rengeteg munkát, segítséget!

Pécsi RGSE - Edzőtábor Ljubov Lomakinával

Pécsi RGSE - Edzőtábor Ljubov Lomakinával

Pécsi RGSE - Edzőtábor Ljubov Lomakinával

Pécsi RGSE - Edzőtábor Ljubov Lomakinával

Pécsi RGSE - Edzőtábor Ljubov Lomakinával

Pécsi RGSE - Edzőtábor Ljubov Lomakinával

© 2011-2019 Pécsi Ritmikus Gimnasztika Sportegyesület. Minden jog fenntartva.